اگر شما نیز از طرفداران دنیای بازی های دیجیتال هستید، بی شک بر اهمیت و لزوم داشتن کیبورد گیمینگ مناسب واقفید. یک کیبورد خوب می تواند ساعت های طولانی بازی و یا کد زدن های سخت را برای شما جذاب و لذت بخش سازد. کیبورد فول مکانیکال اسکپتر با نرخ به روزرسانی 1000 هرتزی بهترین سرعت و کیفیت را به طور همزمان به شما ارائه خواهد داد. احساس لمس کلید های مکانیکی این کیبورد روند بازی را برای شما لذت بخش تر خواهد کرد. به علاوه، با کیبورد مکانیکی گیمینگ اسکپتر همواره یک گام از دشمنان جلوتر بوده و پیروزی را از آن خود خواهید کرد.

نورپردازی کامل RGB تمام اسپکتروم رنگی را یکجا با کیبورد اسکپتر تجربه کنید

بیشترین لذت کیبورد های RGB را می توان با افکت های نوری گسترده و متنوع کیبورد تمام RGB اسکپتر تجربه کرد. بدنه ی کلید های مکانیکی این کیبورد کاملا شفاف بوده و نور را به شکل وسیعی منتشر میسازند. همچنین امکان برنامه ریزی و شخصی سازی رنگ ها و افکت های تک تک کلید های کیبورد به صورت جداگانه میسر است. شما میتوانید با استفاده از نرم افزار Sceptre KeyPro M RGB تنظیمات دلخواه خود بر روی کیبورد اعمال و ذخیره کنید. اما تعدادی از افکت های نوری اصلی به کمک key arrow ها نیز قابل تعویض هستند.

سال های طولانی از کیبورد اسکپتر اسکلتون با بدنه ی مستحکم لذت ببرید

کیبورد مکانیکی اسکپتر فلزی بوده از ساختار محکم تمام آلومینیومی درخشان با روکش برس خورده بهره می برد. همچنین کلیه حروف کلید های layout این کیبورد از مبدا کارخانه فارسی هک شده اند. این حروف لیزر چاپ بوده و هرگز کمرنگ نشده و از بین نمیروند. کیبورد اسکپتر فونت انگلیسی بزرگ و تیپ گیمینگ دارد. فاصله بین کلید ها، سایز کلید ها و دستورات روی آنها همه استاندارد است و کسانی که از کیبورد های استاندارد ۱۰۴ کلیدی استفاده می کنند به خوبی در مدت زمان کوتاهی به این کیبورد عادت می کنند. اگر چه دکمه های اختصاصی Media در این کیبورد قرار ندارد، اما می توان به لطف وجود عملکرد دو گانه کلید FN،از کلید های F12-F1 برای کنترل دستورات برای نرم افزار های پخش Media بهره گرفت. نرخ به روز رسانی 1000 هرتز، برد مقاوم در برابر گرد و غبار و ضدآب بودن از دیگر ویژگی های ممتاز ساختاری کیبورد مکانیکی اسکپتر است.

با استفاده از قابلیت تعویض سریع سوئیچ ها کیبورد خود را شخصی سازی کنید

کلید های مکانیکی قهوه ای Outemu این کیبورد به نسبت بی صدا اما از نظر حسی Tactile هستند. بدین مفهوم که پیش از فشردن کلید تا آخر،در میانه ی راه، ضربه ریزی زیر کلید حس کرده و از عملکرد کلید مطلع میشوید. کلید های مکانیکی قهوه ای راهکاری میانه برای گیمینگ و تایپ است. کیبورد مکانیکی اسکپتر همچنین Hot-Swappable بوده و به همراه آن تعداد ۶ عدد سوئیچ مکانیکی قرمز و ۶ عدد سوییچ مکانیکی آبی، همگی ساخت Outemu به همراه یک key-cap remover به رنگ زرد برای جدا سازی سر کلید ها و یک Switch remover  از جنس فلز ارائه میشود. به این ترتیب میتوانید بر اساس نیاز و دلخواه خود، کلید های اصلی بازی مورد علاقه خود را به سادگی صورت hot-swap با کلید های زاپاس تعویض نمایید. کلیدهای قرمز صرفا برای گیم ساخته شده اند اما کلیدهای آبی بیشتر با هدف تایپ طراحی شده اند.

با طراحی ارگونومیک کیبورد اسکپتر بدون وقفه و خستگی ساعت ها بازی کنید

این کیبورد به لطف طراحی بی نظیر و ظاهر جذاب خود میتواند زینت بخش میز کامپیوتر شما باشد. بریدگی های حاشیه کیبورد که به جهت زیبایی در طراحی و سهولت حمل ایجاده شده اند اصلا برنده نیستند و با خیال راحت می توان از هر سمتی کیبورد را به دست گرفت. همچنین فاصله کلید ها از کف کیبورد کاملا استاندارد است. وجود دو پایه جهت تنظیم زاویه در دو ارتفاع مختلف، وجود لاستیک های ضد لغزش در لبه جلویی، جایگاه مناسب برای key-cap removerدر پشت کیبورد، قرار دادن ۳ مسیر عبور سیم برای نظم بیشتر میز کار و نیز رعایت شیب ملایم در سطح کیبورد همه و همه نشانگر طراحی ارگونومیک و دور اندیشی مهندسین طراح اسکپتر است.

Gallery

Reviews & Medias

در رسانه ها و نقد و بررسی

خرید آنلاین از آماتیس

RGB Basic

RGB Advance

Solid Amatur

# دانلود برنامه Sceptre KeyPRO M RGB

Sceptre KEYPro RGB Ready